KURS: PROFILISANJE MALOLETNIH PRESTUPNIKA – RANI ZNACI ZA DETEKCIJU

18.09.2023.godine Novosti

Uvažavajući aktuelne društvene izazove i potrebu delotvornog odgovora za sprečavanje nasilja, posvećeni misiji da obrazovanje ima smisla samo ukoliko ide u korak sa društvenim tokovima, svesni uticaja koji imamo za dugoročni prosperitet mladih, motivisani za edukaciju i transfer znanja, Pravni fakultet za privredu i pravosuđe u Novom Sadu i Centar za bezbednosne i kriminalističko-forenzičke studije predstavljaju specijalistički kurs „Profilisanje maloletnih prestupnika – rani znaci za detekciju“.

KOME JE KURS NAMENJEN?

Ovaj kurs je primarno kreiran za potrebe dodatne edukacije zaposlenih u psihološko – pedagoškim ustanovama i nastavnog osoblja osnovnih i srednjih škola, ali i za sve druge zainteresovane osobe.

KAKO JE KURS KONCIPIRAN?

Kurs kombinuje online edukativni materijal i interaktivni rad sa predavačima, traje tri meseca (12 nedelja) sa jednim časom nedeljno i podeljen je u tri modula:

MODUL 1

Poreklo kriminalnog ponašanja

MODUL 2

Maloletnička delinkvencija

MODUL 3

Profilisanje maloletnih prestupnika – rani znaci za detekciju

Polaznici kursa polažu testove nakon svake lekcije u okviru modula, a po uspešno položenom testu nakon poslednje lekcije u trećem modulu dobijaju diplomu (sertifikat) o stečenim kompetencijama koju izdaju Pravni fakultet za privredu i pravosuđe i Centar za bezbednosne i kriminalističko-forenzičke studije.

Poster - Profilisanje maloletnih prestupnika – rani znaci za detekciju Preuzimanje

PRIJAVA NA KURS: PROFILISANJE MALOLETNIH PRESTUPNIKA – RANI ZNACI ZA DETEKCIJU

MOLIMO, ISPUNITE FORMU ZA PRIJAVU NA KURS. SVA POLJA SU OBAVEZNA.

Prijavljivanje za kurs je otvoreno tokom 2024 - 2025 godine.

Cena kursa: 16.000 dinara (mogućnost plaćanja u dve rate).

Prijave i dodatne informacije:

PRIJAVA NA KURS: KRIMINALISTIČKO PROFILISANJE

MOLIMO, ISPUNITE FORMU ZA PRIJAVU NA KURS. SVA POLJA SU OBAVEZNA.

Prijavljivanje za kurs je otvoreno tokom 2024 - 2025 godine.

Cena kursa: 16.000 dinara (mogućnost plaćanja u dve rate).

Prijave i dodatne informacije: