STUDENTSKA POSETA OSNOVNOM SUDU U ŠIDU

15.11.2023.godine Novosti

Moderno kreirani studijski programi na Pravnom fakultetu za privredu i pravosuđe podrazumevaju sticanje primenljivih znanja i specifičnih veština kroz interakciju i saradnju sa nastavnicima i stručnjacima iz prakse.

Pored teorijskih predavanja, sastavni deo studija je rešavanje studija slučaja, simulacija suđenja, praksa u advokatskim kancelarijama i sudovima, kao i komunikacija sa stručnjacima iz različitih oblasti prava.

Upravo zbog toga, studenti Pravnog fakulteta za privredu i pravosuđe u Novom Sadu zajedno sa prof. dr Dejanom Logarušićem posetili su 14. novembra 2023. godine Osnovni sud u Šidu i tom prilikom se bolje upoznali sa radom pomenutog suda.

To je način na koji Pravni fakultet za privredu i pravosuđe obrazuje buduće vrhunske pravnike.