Dogovorena saradnja sa kolegama iz Zagreba

08.03.2023.godine Novosti

Predstavnici fakulteta, prof. dr Sanja Škorić, prodekanka za nastavu, prof. dr Dejan Logarušić i prof. dr Dalibor Krstinić u petak, 3.3.2023. godine bili su u saradničkoj i prijateljskoj poseti institucijama u Zagrebu - Effectus veleučilištu i Europskoj poslovnoj školi (EBUS), prilikom koje je uspostavljena i dogovorena međunarodna saradnja.

Na sastanku na veleučilištu Effectus, dogovoreni su prvi koraci saradnje, gde su predstavnike Fakulteta, primili dekan veleučilišta, prof. dr. sci Đuro Horvat, prodekan za nastavu i studijske programe doc. dr Aljoša Šestanović i tajnik Ivana Radman Livaja, mag. oec.

Na sastanku na Europskoj poslovnoj školi (EBUS), predstavnike Fakulteta su primili dekan Vitomir Tafra mag.eoc. sa saradnicima i tom prilikom je potpisan ugovor o saradnji koji se odnosi na saradnju pomenutih institucija.