Studentkinja iz Španije u okviru programa mobilnosti na Pravnom fakultetu za privredu i pravosuđe

13.10.2022.godine Novosti

U okviru programa mobilnosti Stella Junior, međunarodne mreže univerziteta Kompostela studentkinja Carmen Ruano Serna sa Universidad Jaume I iz Španije boravi na Pravnom fakultetu za privredu i pravosuđe u Novom Sadu. Univerzitet Privredna akademija u Novom Sadu u čijem sastavu je naš Fakultet je prvi Univerzitet u regionu koji je postao član međunarodne mreže univerziteta Kompostela.

Prof. dr Milan Počuča primio je studentkinju Carmen Ruano Serna u Svečanoj sali Fakulteta i u razgovoru saznao da je studentkinja iz Španije uočila visok nivo organizovanosti unutar Fakulteta što se tiče nastave, nastavnog i nenastvanog osoblja gde je studentima pružena mogućnost da u izuzetnim uslovima uče tokom nastavnih i vannastavnih aktivnosti.

Studentkinji je uručen prigodan promotivni poklon Pravnog fakulteta za privredu i pravosuđe sa nadom da će najlepše utiske poneti sa Fakulteta, kako je i sama napomenula.