Predavanje u okviru projekta Erasmus+

18.06.2021.godine Novosti

U periodu od ponedeljka 24. maja do petka 28. maja 2021. godine predstavnici Pravnog fakulteta za privredu i pravosuđe i Fakulteta za ekonomiju i inženjerski menadžment su održali gostujuća predavanja na Veleučilištu ,,Lavoslav Ružička" u Vukovaru, a u okviru Erasmus+ K107 projekta mobilnosti nastavnog osoblja između programskih i partnerskih zemalja.

Pored predavanja koje su održali, predstavnici Pravnog fakulteta za privredu i pravosuđe, Savetnica dekana za nastavna i nenastavna pitanja, prof. dr Jelena Matijašević i asistent i doktorand msr Stefan Ditrih upoznali su studente na Veleučilištu ,,Lavoslav Ružička" sa mogućnostima koje Erasmus+ programi nude, predstavili su naš fakultet, Univerzitet i naučni časopis ,,Pravo - teorija i praksa", i izrazili veliko zadovoljstvo povodom velike zainteresovanosti kolega i studenata na Veleučilištu za buduću saradnju.